Únor 2012

Pocit samoty

26. února 2012 v 17:12 | prcekruza
Každý měl snad někdy pocit, že je na světě úplně sám! Na všechno a že ho nikdo nemá rád!
Problém tohoto pocitu není ve vás ale v chování lidí k vám. Kdyby nebyli někteří lidé tak sobečtí tak by mnohdy nebylo tolik lidí samo.
Znám ten pocit samoty. Byla jsem na základní škole terčem posměchu a tak se semnou nikdo nechtěl kamarádit a byla jsem většinu času ve škole sama. Seděla jsem i sama v lavici. A vím i důvod proč. Nebyla jsem jim moc dobrá. A to jenom kvůli tomu, že jsem se chovala jinak než ostatní holky ve třídě. Ano, taky se mi to zdá jako stupidní důvod. Ale to mě posílilo a vím, že se dovedu sama na sebe spolehnout a můžu si dělat co chci. A nebát se toho, že jeden z party řekne, že to je trapný.
Také šikana na tom má velký podíl. Nebýt jí tak by se lidé nebáli seznamovat se s ostatními a nebýt sami. Ale to by nebyl život. Hold někteří zůstanou samotní do konce života.
Ale dá se tomu předejít! Proto holky, kluci nebojte se a buďte sví. A ignorujte ty kteří jsou jak přes kopírák. Usmívající se Nemusíte být sami! Nedovedu si představit život bez kamarádů a rodiny. A právě ta rodina, když nemáte ty kamarády rodina vás podpoří!!Usmívající se